Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Friday 18. 9.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SP SP
Bjalončíková Jana - .. - .. .. HU - - - -
Duda Aleš - - - - - - - - - - .... ....
Formánek Bohumil .. PC PN .. GL - - - - -
Kotala Jan - - ŠU ŠU ŠU ŠU - - - - .. ..
Liška Ondřej .. - GS - .. GS - .. - -
Štefánik Jan - - - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Glumbíková Soňa
5 supl. (FO ŠK) BIO 3.A 46 přespočetná hod.
Grossmannová Miluše
3 supl. (LI ŠK) OV 1.O 58 přespočetná hod.
6 supl. (LI ŠK) OV 1.O 23 přespočetná hod.
Huliciová Dáša
6 supl. (BJ ŠK) BIO 8.O 60 přespočetná hod.
Karbulová Kateřina
5 přesun << CEJ 4.O 45 z 16.9. 8. hod
Kempná Pavlína
5 dozor celá škola  
Planková Věra
3 supl. (FO ŠK) BIO 4.O 46 přespočetná hod.
Pracná Irena
2 supl. (FO ŠK) MAT 5.O 46 přespočetná hod.
Strakošová Drahomíra
před 5. hod dohled první patro  
Šlechta Viktor
1 přesun >> ZEM 3.B na 16.9. 4. hod
4 přesun << ZEM 7.O 58 z 16.9. 1. hod
Šulcová Anna
3 supl. (KoJ Absc) TEV 3.O (Chl) T přespočetná hod.
4 supl. (KoJ Absc) TEV 3.O (Chl) T přespočetná hod.
5 supl. (KoJ Absc) TEV 2.O (Chl) T přespočetná hod.
6 supl. (KoJ Absc) TEV 2.O (Chl) T přespočetná hod.
Varcholáková Eva
5 přesun << CHE 3.O 5 z 7. hod
7 přesun >> CHE 3.O na 5. hod
Veselá Vlasta
4 přesun << FYZ 2.B 60 z 15.9. 1. hod
Změny v rozvrzích tříd
1.B
1 BIO odpadá (FO)
1.O
3 OV 58 supluje GS (LI)
6 OV 23 supluje GS (LI)
2.B
4 FYZ 60 přesun << VE z 15.9. 1. hod
4 BIO odpadá (FO)
2.O
2 BIO odpadá (BJ)
5 TEV Chl T supluje ŠU (KoJ)
6 TEV Chl T supluje ŠU (KoJ)
3.A
1 ZEM odpadá (LI)
5 BIO 46 supluje GL (FO)
3.B
1 ZEM přesun >> na 16.9. 4. hod
8 TEV tevh odpadá (LI)
3.O
3 TEV Chl T supluje ŠU (KoJ)
4 TEV Chl T supluje ŠU (KoJ)
5 CHE 5 přesun << VA z 7. hod
5 BIO odpadá (BJ)
7 CHE přesun >> na 18.9. 5. hod
4.A
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
4.B
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
4.O
3 BIO 46 supluje PN (FO)
5 CEJ 45 přesun << KA z 16.9. 8. hod
5 ZEM odpadá (LI)
5.O
2 MAT 46 supluje PC (FO)
6.O
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
7.O
4 ZEM 58 přesun << SL z 16.9. 1. hod
4 BIO odpadá (BJ)
8 TEV tevh odpadá (LI)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
8.O
6 BIO 60 supluje HU (BJ)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
SP SPP atlK odpadá (KoJ)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou