Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 17. 4.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SP SP
1.A Absc
1.O Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SP SP
Benešová Anna - GR ..
Boháčová Martina .. .. - SL
Breginová Hana ST SR ..
Formánek Bohumil - .. -
Grossmannová Miluše .. .. ČA
Grygar František - - -
Holingrová Eva JU GS - .. - -
Ivančová Jarmila ZH SN -
Kempná Pavlína .. .. KA MA - -
Kotala Jan - - -
Liptáková Michaela ČA - .. ..
Liška Ondřej - - IV - - .. Sm .. .. - - -
Masopustová Hana .. - -
Planková Věra .. .. - .. - OR .. .. - - - -
Pokorná Šárka - - SN SN - - .. .. - -
Pracná Irena .. .. SN SN .. - - - .. -
Štefánik Jan .. ..
Šulcová Anna .. .. - - - - -
Šušková Veronika - .. -
Místnosti mimo provoz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SP SP
B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
52 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
55 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
58 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
60 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
61 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Batková Renata
6 změna RUJ 1.A (jar1)+ 4
Benešová Anna
7 odpadá EVH 1.O (Dív)
před 9. hod dohled přízemí  
Cviklová Renata
5 změna DEJ 2.B 23
Čajková Renata
4 supl. (LP) DEJ 2.O (Dív) 47
4 spojeno (GS) DEJ 2.O (Chl) 47
6 odpadá DEJ 1.O
Grossmannová Miluše
5 supl. (HO) NEJ 3.A (AN1j)+ 3
7 odpadá EVV 1.O (Chl)
Grygar František
1 odpadá BIO 1.A
3 supl. (BE) EVH 3.O (Dív) 21
před 6. hod dohled přízemí  
Ivančová Jarmila
3 supl. (LI) ZEM 1.B 46
Jurášková Hana
4 spojeno (HO) NEJ 8.O (jan2)+ 10
6 přesun << DEJ 3.A 23 z 19.4. 1. hod
Karbulová Kateřina
4 supl. (KE) CEJ 2.A 4
před 9. hod dohled první patro  
Liška Ondřej
1. les., SP. les., 7. les., 10. les., 4. les., 6. les., 2. les., 8. les., 3. les., 9. les., 5. les., SP. les.Obecný pedagogický dohled
Masopustová Hana
3 změna TSP 3.A 25
4 změna TSP 3.B 20
5 supl. (KE) NEJ 7.O (jan) 4
Orlíková Ivana
6 supl. (PN) ANJ 1.A (jan2) 29
Papoušková Lucie
8 přesun << CEJ 8.O 5 z 16.4. 9. hod
před 7. hod dohled přízemí  
Petruška David
1 změna AJK 3.B (kaj1)+ 25
2 změna AJK 3.B (kaj1)+ 4
3 změna ANJ 4.B (jan1) 20
4 změna ANJ 8.O (anjf) 21
6 změna ANJ 1.B (jan1) 47
7 změna ANJ 5.O (jar) 25
Planková Věra
10. les., 4. les., 3. les., 1. les., SP. les., 6. les., 8. les., 7. les., SP. les., 2. les., 9. les., 5. les.Obecný pedagogický dohled
Stejskalová Martina
4 změna FYZ 4.O 3
6 změna FYZ 3.O 13
7 supl. (LI) FYZ 7.O 23
před 5. hod dohled druhé patro  
Strakoš Roman
4 supl. (BR) ZSV 6.O 50
Strakošová Drahomíra
5 dozor celá škola  
Šlechta Viktor
4 supl. (BO) CHE 3.A 11
Štefánik Jan
6 změna TSP 4.B 46
2. les., 1. les.Obecný pedagogický dohled
Štencel Václav
3 supl. (PC) MAT 5.O (a) 11
3 spojeno (PK) MAT 5.O (b) 11
4 supl. (PC) MAT 5.O (b) 45
4 spojeno (PK) MAT 5.O (a) 45
5 supl. (IV) MAT 2.A (z-a) 13
Zahutová Jana
1 změna SEF 8.O (SEF3)+ 46
2 změna SEF 8.O (SEF3)+ 11
3 změna MAT 7.O 4
4 supl. (IV) MAT 1.A 25
5 změna MAT 4.B 46
6 změna MAT 3.B 45
7 změna FYZ 3.B 46
před 6. hod dohled druhé patro  
Změny v rozvrzích tříd
2.A
1 CHE odpadá (BO)
4 CEJ 4 supluje KA (KE)
5 MAT z-a 13 supluje SN (IV)
8 ANJ jar1 odpadá (PN)
1.A
2 EVV Z-A odpadá (GS)
3 EVV Z-A odpadá (GS)
4 MAT 25 supluje ZH (IV)
6 RUJ jar1 4 změna BA
6 ANJ jan2 29 supluje OR (PN)
7 ANJ jar1 odpadá (PN)
1. les. Obecná absence třídy
1.B
3 ZEM 46 supluje IV (LI)
6 RUJ jar1 4 změna BA
6 ANJ jan1 47 změna PE
7 ANJ jar1 odpadá (PN)
1.O
7. les., 9. - 10. les., 3. les., 1. les., 5. les., SP. les., SP. les., 6. les., 4. les., 8. les., 2. les. Obecná absence třídy
2.B
2 BIO odpadá (BO)
5 DEJ 23 změna CV
6 ZSV odpadá (BR)
8 ANJ jar1 odpadá (PN)
8 NEJ jan1 odpadá (HO)
2.O
4 DEJ Dív 47 supluje ČA (LP)
4 DEJ Chl 47 spojí ČA (GS)
6 MAT Chl odpadá (LP)
7 DIT ajf odpadá (PK)
3.A
1 AJK kaj1 25 změna PE
1 AJK kaj2 odpadá (PN)
2 AJK kaj1 4 změna PE
2 AJK kaj2 odpadá (PN)
3 TSP 25 změna MA
4 CHE 11 supluje SL (BO)
5 NEJ AN1j 3 supluje GS (HO)
6 DEJ 23 přesun << JU z 19.4. 1. hod
6 ZEM odpadá (LI)
3.B
1 AJK kaj1 25 změna PE
1 TEV tevh odpadá (ŠU)
1 AJK kaj2 odpadá (PN)
2 AJK kaj1 4 změna PE
2 TEV tevh odpadá (ŠU)
2 AJK kaj2 odpadá (PN)
4 TSP 20 změna MA
5 NEJ AN1j 3 supluje GS (HO)
6 MAT 45 změna ZH
7 FYZ 46 změna ZH
3.O
3 EVH Dív 21 supluje GR (BE)
6 FYZ 13 změna Sm
4.A
1 SEF SEF3 46 změna ZH
1 STSP TSP3 odpadá (SJ)
2 SEF SEF3 11 změna ZH
2 STSP TSP3 odpadá (SJ)
4 NEJ jan2 10 spojí JU (HO)
9 BIO odpadá (FO)
4.B
1 SEF SEF3 46 změna ZH
1 STSP TSP3 odpadá (SJ)
2 SEF SEF3 11 změna ZH
2 STSP TSP3 odpadá (SJ)
3 ANJ jan1 20 změna PE
4 NEJ jan2 10 spojí JU (HO)
5 MAT 46 změna ZH
6 TSP 46 změna SJ
4.O
4 FYZ 3 změna Sm
7 MAT odpadá (LP)
8 TEV b odpadá (LI)
8 IVT a odpadá (PK)
9 TEV b odpadá (LI)
5.O
1 CHE b odpadá (PC)
2 CHE b odpadá (PC)
3 MAT a 11 supluje SN (PC)
3 MAT b 11 spojí SN (PK)
4 MAT b 45 supluje SN (PC)
4 MAT a 45 spojí SN (PK)
7 ANJ jar 25 změna PE
6.O
4 ZSV 50 supluje ST (BR)
9 ANJ jar odpadá (ŠŠ)
7.O
1 TEV tevh odpadá (ŠU)
1 AJK kaj2 odpadá (PN)
2 TEV tevh odpadá (ŠU)
2 AJK kaj2 odpadá (PN)
3 MAT 4 změna ZH
5 NEJ jan 4 supluje MA (KE)
7 FYZ 23 supluje Sm (LI)
8.O
1 SEF SEF3 46 změna ZH
1 STSP TSP3 odpadá (SJ)
2 SEF SEF3 11 změna ZH
2 STSP TSP3 odpadá (SJ)
4 ANJ anjf 21 změna PE
4 NEJ jan2 10 spojí JU (HO)
8 CEJ 5 přesun << PP z 16.4. 9. hod
8 TSP odpadá (MA)
9 MAT odpadá (PC)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou